Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 3 důvody pro bílou sedací soupravu

3 důvody pro bílou sedací soupravuDatum konání:
1.12.2016

Líbí se vám bílé sedací soupravy, ale bojíte se, že tato barva je do interiéru nepraktická? Vyvedeme vás z omylu a přidáme další důvody, proč si pořídit právě bílou sedačku.

1.  Je praktická

Je to opravdu tak, pokud ovšem zvolíte látku s technologií Aquaclean. Pak bílá barva přestane být nepraktická a bude na tom v tomto směru stejně jako kterýkoli jiný odstín. Skvrnu na sedací soupravě, která je potažená touto „chytrou látkou“, totiž vyčistíte za pár minut pouhou vodou. Díky tomu nemusíte být na bílou sedačku nijak zvlášť opatrní a klidně si ji pořiďte, i když máte malé děti nebo rádi jíte u televize.

2.  Působí minimalisticky

Bílá sedací souprava vás překvapí svým minimalistickým designem. Jednoduché, čisté linie totiž ještě více umocní právě bílá barva a nezáleží na tom, zda zvolíte odstín sněhu, slonovou kost, smetanovou nebo třeba bílou, která má lehce našedlý nádech. Tento kousek nábytku bude zkrátka vždy působit stylově, originálně a navíc vám dá spoustu prostoru pro to, abyste si v interiéru pohráli s doplňky.

3.  Každý o ní chce mluvit

Když si v zimě vezmete dlouhý bílý kabát, každý si vás všimne a váš outfit se určitě stane předmětem hovoru. S interiérem je to jako s módou. Bílá sedačka je nepřehlédnutelná a můžete se spolehnout, že jde o zajímavé konverzační téma. Návštěvy vám ji pochválí, zeptají se, zda není nepraktická (odpověď je překvapí), budou chtít vědět, jak ji máte dlouho, že vypadá takhle skvěle. Jestli se rádi bavíte o bytovém designu, máte o důvod víc, proč si pořídit bílý sedací set. Anebo alespoň bílé křeslo.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.