Aktuálně

Vážení zákazníci a obchodní přátelé, srdečně Vás zveme veletrh For Interior, který se bude konat ve dnech 21. - 24. 3. v Praze. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Představujeme Vám naši novou sedací soupravu AREZZO - elegantní spojení luxusu, designu a kvality a zároveň vysoký komfort sezení - již nyní k vyzkoušení v našem showroomu v Praze.

Veletrh For Interior od 4. do 7. 10. 2018 v Praze.

Vážení zákazníci, v sobotu 12. 5. otevíráme naši novou značkovou prodejnu Duchoň Design, která se bude nacházet přímo v nákupní zóně Čestlice na adrese Průhonická 119. Máme pro vás připraveno to nejlepší z naší nabídky. Můžete si prohlédnout a vyzkoušet všechny modely našich sedacích souprav a také kvalitní nábytek od německého výrobce Gwinner. Prodejna bude pro Vás otevřena od pondělí do soboty v čase od 10 do 18 hodin. Těšíme se na vaší návštěvu.

Vážení zákazníci a obchodní partneři, připravili jsem pro Vás novinku ve formě 3D modelů naši nejoblíbenější sedací soupravy TERST. Knihovna sedací soupravy TERST obsahuje víc než 80 3D modelů, které jsou jsou zpracovány tak, aby dokázaly co nejvěrněji přiblížit všechny výhody, které tento variabilní sedací systém nabízí.

Fulltextové vyhledávání

Úvod

Moderní sedací soupravy

Zeptáme se, jaký je váš interiér, co se vám líbí, jaký máte životní styl, a na míru pro vás vyrobíme luxusní sedací soupravu, která se hodí přesně k vám. Stylové jsou i sedačky z našeho katalogu.


Duchoň luxusní sedačky na míru

Jsme česká firma, která navrhuje, vyrábí a prodává kožené sedací soupravy i sedačky s látkovým potahem.

Na míru pro vás navrhneme a vyrobíme luxusní sedačku, která vás zaujme svým designem a zároveň bude kvalitní, pohodlná a praktická.

Máme řešení pro každý prostor od garsonky až po velký dům, nábytek dodáváme také do barů, restaurací a hotelů. Splníme i neobvyklé požadavky.

Chcete raději sériově vyráběný čalouněný nábytek? Projděte si náš katalog moderních sedacích souprav. 


 Vyrábíme sedací soupravy, které jsou pohodlné, praktické a jejich údržba je velmi snadná.

Ohlasy zákazníků

S manželem jsme hledali kvalitní sedačku české výroby, na trhu jsme jich pár našli, ale jen zde ná vyhověli ve všech našich přáních a nejen to, poradili nám jak se o ni starat ajn. Děkujeme Maškovi

31.12.2015

Hodnotíme výborně, našli jsme u vás přesně to co jsme hledali.

31.12.2015

Děkujeme za praktické rady, nyní máme sedací soupravu, která je nejen pohodlná ale hlavně odolná.

4.1.2016

Moderní design, kvalitní materiály a odborný personál

7.7.2015

 

Neváhejte nás kontaktovat

 

těšíme se na vaši návštěvu

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.